«
»

Játékosaink az elmúlt 24 órában 16587 kvízt fejtettek, 53 labirintust jártak be és 668 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

Kezdőoldal » Kvízkérdések » Sport

Sport kvízkérdések

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ❯❯

Sport témájú kvízek - 36. oldal

Hány aranyat nyert egyetlen nap alatt a fehérorosz tornász, Vitaly Scherbo az 1996-os olimpián?

Hány év telt el Birgit Fischer kajakozó első és utolsó olimpiai aranyérmének megszerzése között?

Vonetta Flowers volt az első afroamerikai sportoló, aki aranyérmet nyert téli olimpián. Melyik versenyszámban?

Alexander Dityatin tornász a moszkvai olimpián 8 érmet szerzett, rekordot döntve ezzel. Melyik éremből szerezte a legtöbbet (négyet)?

Miről lehet felismerni a csapatkapitányokat egy focimérkőzésen?

Milyen poszton játszó labdarúgók lehetnek esélyesek a Lev Jasin-díjra?

Hány méter mély a dubaji Deep Dive búvármedence (kerekítve)?

Melyik focicsapat beceneve Ágyúsok?

Hányszoros olimpiai bajnok Schmitt Pál, Magyarország korábbi köztársasági elnöke?

Melyik sportágban szerezte olimpiai aranyérmeit Schmitt Pál, Magyarország korábbi köztársasági elnöke?

Mi volt Franz Beckenbauer beceneve?

Hol játszották a legendás mérkőzést, ahol a magyar labdarúgó válogatott 6:3-ra győzte le az angolokat?

Melyik labdarúgót becézték Szőke Sziklának?

Milyen sportot űzött profi szinten Ryan Sweeting, Kaley Cuoco színésznő első férje?

Hány éves volt Milák Kristóf, amikor Michael Phelps megúszta azt a világrekordot, melyet a magyar sportoló megdöntött a tokiói olimpián?

Hány perc lehet a szabadon választott gyakorlatok bemutatása a műkorcsolyában a nőknél?

Melyik évben engedélyezték a női sportolók részvételét a modern olimpiai játékokon?

Milyen pályát alakíttatott ki Barack Obama elnök a Fehér Ház területén, ami korábban még nem volt?

Melyik közszolgálati tévécsatorna sugároz egész nap sportműsorokat?

Melyik az egyetlen olyan olasz focicsapat, amely megalakulása óta minden évben az élvonalbeli bajnokságban szerepel?

Milyen versenyéről lett nemzetközileg híres a cseh Pardubice, melyet először 1874-ben rendeztek meg?

Hol található az egyes rajtrács egy kör futópályán?

Hány csoportban zajlanak a labdarúgó NB III. küzdelmei?

Hányadik helyezésig tartották nyilván a versenyzők által elért eredményeket az ókori stadionfutásban?

Milyen sportágban versenyzett Koroibosz, az első olyan versenyző, akinek nevét az ókori olimpiai játékokon feljegyezték?

Az ókori olümpiai játékok megkezdése előtt a versenyzőknek meg kellett esküdniük, hogy bizonyos ideje már edzésben vannak. Legalább hány hónapot kellett vallaniuk?