Játékosaink az elmúlt 24 órában 52001 kvízt fejtettek, 104 labirintust jártak be és 2182 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

Sport kvízkérdések

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

Sport témájú kvízek - 35. oldal

Cesare Maldini, az olasz szövetségi kapitány 1998-ban, egy interjúban kijelentette, több játékosát is odaadná a francia labdarúgóért, Zinédine Zidane-ért cserébe. Szám szerint hányat?

Az FBK Balkan junior csapata 4:0-ás hátrányba került, majd a félidőt követően pályára küldték Zlatan Ibrahimovicot. Hány gólt szerzett az ekkor 9 éves Ibra, megfordítva ezzel a mérkőzést?

Melyik labdarúgó keresztnevét védették le országában, mint márkanevet?

Melyik teniszkupa elhódításáért játszhatnak nők?

Melyik sportághoz köthető kifejezés az eszkimó orsó?

Melyik férfi kardvívónk lett egyéniben háromszor olimpiai bajnok?

Melyik versenyszámban lépett vissza Hosszú Katinka a riói és a tokiói olimpián is?

Melyik számban nyert, Michael Phelps olimpiai csúcsát megdöntve aranyérmet Milák Kristóf a tokiói olimpián?

Hány fős csapat képviselte hazánkat a 2021-ben, Tokióban megrendezett olimpián?

Melyik labdarúgócsapat utánpótlás együttese nyerte az első Puskás-Suzuki-kupát?

Melyik labdarúgócsapathoz igazolt Raphaël Varane a Real Madridnál töltött 10 éve után?

Melyik sportot űzte 7 nap alatt 7 különböző kontinensen a 70 éves Chau Smith 2017-ben?

Melyik évben volt utoljára versenyszám a kötélhúzás az olimpián?

Hány hárompontost dobott Shaquille O'Neal profi kosárlabda-karrierje során?

Hány volt öngól a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság 142 góljából?

Melyik évi labdarúgó Európa-bajnokságot nyerte meg nagy meglepetésre a görög válogatott?

Melyik évi olimpián osztottak utoljára színarany érmeket a nyerteseknek?

Hány ország bojkottálta az 1980-ban tartott olimpiát?

Hány aranyat nyert egyetlen nap alatt a fehérorosz tornász, Vitaly Scherbo az 1996-os olimpián?

Hány év telt el Birgit Fischer kajakozó első és utolsó olimpiai aranyérmének megszerzése között?

Vonetta Flowers volt az első afroamerikai sportoló, aki aranyérmet nyert téli olimpián. Melyik versenyszámban?

Alexander Dityatin tornász a moszkvai olimpián 8 érmet szerzett, rekordot döntve ezzel. Melyik éremből szerezte a legtöbbet (négyet)?

Miről lehet felismerni a csapatkapitányokat egy focimérkőzésen?

Milyen poszton játszó labdarúgók lehetnek esélyesek a Lev Jasin-díjra?