Játékosaink az elmúlt 24 órában 43186 kvízt fejtettek, 105 labirintust jártak be és 1748 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

Nyertes kvízkérdések

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Nyertes témájú kvízek - 8. oldal

Melyik színészt jutalmazták Oscar-díjjal a Chicago filmmusicalben nyújtott alakításáért?

Melyik sportágban győzte le a 16 éves Gledura Benjámin az akkor ötszörös világbajnok Visuvanátan Ánandot?

Melyik ország labdarúgó-bajnokságának győztese nyeri a scudettót?

2019-ben négy magyar művész is megkapta a Kennedy Központ díját. Kik voltak ők?

Melyik két ujjunkat kell használnunk, hogy a győzelem jelét mutassuk?

Melyik évben nyerte el a Brüsszeli világkiállítás nagydíját a Heller-Forgó-féle légkondenzációs hűtőberendezés?

Melyik két hölgy érdemelte ki 1976-ban a Nobel-békedíjat?

Melyik évben kapott irodalmi Nobel-díjat Gabriel García Márquez?

Ki volt az első magyar versenyző, aki kajak egyesben olimpiai aranyérmet szerzett?

Igaz-e, hogy Charlie Chaplin sikerei csúcsán megnyert egy Chaplin-hasonmás versenyt?

Hányszor nyerte meg a lottófőnyereményt Stefan Mandel matematikus?

2009-ben egy budaörsi rendőrökből álló csoport 2,289 milliárd forintot nyert a lottón. Hányan voltak összesen?

Melyik sportág versenyzői nyerhetik meg az Ezüst Sombrerót?

Milyen Nobel-díjat kapott Harsányi János 1994-ben?

Ki lett az Exatlon Hungary második évadának női győztese?

Milyen színben játszott az Exatlon Hungary második évadának férfi győztese?

Ki volt az első afroamerikai nő, aki Oscar-díjat nyert Legjobb színésznő kategóriában?

Hétszer indult magyar város a Játék határok nélkül tévés vetélkedőben. Hányszor sikerült nyerniük?

Melyik híres politikus kapott Arany Málna filmes díjat a legrosszabb epizódszereplői teljesítményéért?

Hány Grammy-díjat nyert Michael Jackson?

Hány éves koruktól kapnak életjáradékot az olimpiai bajnokok és dobogósok hazánkban?

Hány aranyérmet szerzett Gyarmati Dezső a válogatott vízilabdacsapat tagjaként az olimpiákon?

Ki volt az első magyar olimpiai bajnok?

Melyik olimpiai számban győzött magyar versenyző 1924 és 1964 között kilencszer?

Melyik sportág világranglistáját vezette Rózsa Csilla már 15 évesen?

Melyik volt az első tévéműsor, amely Magyar Termék Nagydíjat kapott?