Játékosaink az elmúlt 24 órában 45081 kvízt fejtettek, 110 labirintust jártak be és 1774 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

Nyertes kvízkérdések

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Nyertes témájú kvízek - 10. oldal

Hány évesen vehette át Anthony Hopkins Az apa című filmben nyújtott alakításáért az Oscar-díjat?

Mi a vitorláshajó neve, amellyel Bujtor István többszörös bajnok lett?

Ki vehette át az Oscar-díj történelmének első díját a legjobb férfi főszereplő kategóriában?

Melyik film rendezőjeként kapott Oscar-díjat Kevin Costner?

Milyen autóval nyerték meg a Forma-1 első évének egy kivételével az összes futamát?

Hol szerezte első olimpiai aranyérmét Benedek Tibor?

Milyen díjakat kell bezsebelnie annak a művésznek, akit EGOT-győztesnek neveznek?

Az alábbiak közül melyik magyar filmek lettek Arany Medve-díjazottak?

Melyik filmben nyújtott alakításáért kapta egyetlen Oscar-díját Julie Andrews?

Melyik évben szerezte meg Magyarország a 100. olimpiai aranyérmét?

Milyen sportágban szerezte Magyarország a 100. olimpiai aranyérmét?

Melyik filmben nyújtott alakításáért kapta meg először az Oscar-díjat Renée Zellweger?

Melyik filmben való alakításával nyert Cher Oscar-díjat?

Hány olyan Oscar-díj átadó volt, ahol előre, még a ceremónia előtt kihirdették a nyerteseket és nem lezárt borítékból olvasták fel a neveiket?

Melyik évben nyert elsőként Olaszország labdarúgó Európa-bajnokságot?

Ki nyerte az első Grand Prix autóversenyt?

Hány százalékát nyerte meg a 111 Emmy-jelölésének a Cheers című televíziós sorozat?

Hány évesen nyerte meg az ír táncok világbajnokágát Michael Flatley?

Melyik magyar színésznő nyerte 2021-ben a legjobb mellékszereplőnek járó Ezüst Medve díjat a Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon?

Melyik férfi kardvívónk lett egyéniben háromszor olimpiai bajnok?

Melyik filmjeiért kapott Oscar-díjat William Wyler rendező?

Melyik labdarúgócsapat utánpótlás együttese nyerte az első Puskás-Suzuki-kupát?

Melyik évi labdarúgó Európa-bajnokságot nyerte meg nagy meglepetésre a görög válogatott?

Hány aranyat nyert egyetlen nap alatt a fehérorosz tornász, Vitaly Scherbo az 1996-os olimpián?

Hány év telt el Birgit Fischer kajakozó első és utolsó olimpiai aranyérmének megszerzése között?

Vonetta Flowers volt az első afroamerikai sportoló, aki aranyérmet nyert téli olimpián. Melyik versenyszámban?