Játékosaink az elmúlt 24 órában 49131 kvízt fejtettek, 116 labirintust jártak be és 2108 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

Sport kvízkérdések

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Sport témájú kvízek - 11. oldal

Melyik ország női röplabda válogatottjának sikerült elsőként nyernie három egymást követő olimpián?

Melyik évben szerepelt a Forma-1 naptárában először az Orosz Nagydíj?

Hányadik hely volt Baumgartner Zsolt Forma-1-es pályafutásának legjobb eredménye?

Hány piros lámpa gyullad fel, majd alszik ki a Forma-1-es autók rajtjakor?

Hányszor kell kötelezően kiállnia a boxba egy Forma-1-es autónak verseny közben?

Ha egy Forma-1 verseny valami miatt hosszúra nyúlik, a kiírt körök megtette előtt leintik a versenyzőket. Hány perc után lép életbe ez a szabály?

Mire figyelmeztet a fehér zászló a Forma-1-ben?

Hány centiméter volt a pályafutása alatti hivatalos magassága Michael Jordannek?

Melyik évben rendeztek először, s tartanak azóta rendszeresen Balaton-átúszó versenyt?

Hányszor úszott világcsúcsot valamelyik úszásnemben Egerszegi Krisztina pályafutása során?

Melyik úszásnemben szerezte egyetlen olimpiai aranyérmét Kovács Ágnes úszónő?

Hány évesen szerzett olimpiai aranyérmet sportlövészetben Oscar Swahn az 1912. évi olimpián?

Melyik évben lehetett először Magyarországon totó sportfogadást kötni?

Hol rendezték meg az első labdarúgó Európa-Bajnokságot még Európai Nemzetek Kupája néven?

Melyik sportágban lett világbajnok Pesuth Rita?

Mi volt a világbajnok ökölvívó Nagy János beceneve?

Kinek sikerült először, hogy egy év minden Forma-1-es futamán dobogóra állhatott?

Hány évesen nyerte első Grand Slam-tornáját Martina Hingis?

Melyik későbbi II. világháborús tábornok végzett az 1912. évi olimpiai játékokon ötödik helyen öttusában?

Hány alkalommal lépett pályára női elsőosztályú labdarúgó-bajnoki mérkőzésen Oláh Ibolya énekesnő?

Ki volt az a labdarúgó, aki 1977-ben 16 évesen egy Magyarország elleni mérkőzésen debütált nemzetének válogatottjában?

Hány egymást követő évben nyerte meg a wimbledoni tenisztornát Roger Federer?

Az alábbiak közül ki nyert a legtöbbször Wimbledonban?