Játékosaink az elmúlt 24 órában 51016 kvízt fejtettek, 96 labirintust jártak be és 2237 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!
Melyik együttes énekli dalában, hogy „én még sohasem kozmetikáztam igazságot” és „én még sohasem öntöztem meg művirágot”?
A dal címe „Én még sohasem”, és jó sok dolgot felsorolnak benne, amit ők még sosem tettek meg életük során.
Az átlagosnál jóval kevesebben tudják a jó választ a kérdésre a játékosok közül.
Kapcsolódó témakvízek:
Hasonló kvízek:
Ki nem szerepel a KFT együttes Bál az operában című dalában? »
Melyik szó/kifejezés nem szerepel a Queen együttes Bohemian Rhapsody című dalában? »
Mivel táplálkozik Hamipapa az Alma együttes Szuperkukák című dalában? »
Melyik tevékenységre való felhívás nem szerepel a Hungária együttes Csavard fel a szőnyeget című dalában? »
Milyen tulajdonsággal bír Béla bá a Rózsaszín Pitbull együttes dalában? »
Ki mesél Lénáról az Omega együttes Léna című dalában? »
Melyik kifejezés nem szerepel a KFT együttes Afrika című dalában? »
Hol hajtja a keszegét a Kelemen Kabátban együttes legismertebb dalában? »
A Bon Bon együttes ezt énekli slágerében: „Nem vagyok ..., s nem vagyok ...”. Melyik név hiányzik két részletben a kipontozott helyekről? »
A Zaporozsec együttes ezt énekli dalában: „Szerintem egy teknősbéka vagyok, szerinted ...”. Hogyan folytatódik a mondat? »