Játékosaink az elmúlt 24 órában 48845 kvízt fejtettek, 133 labirintust jártak be és 1843 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

Futás kvízkérdések

1 2 3

Futás témájú kvízek - 2. oldal

Ki az a magyar operaénekesnő, aki a New York-i maratonfutó versenyt is teljesítette?

Hány kilométeres távot kell teljesíteniük a Spartathlon ultramaratoni futóverseny részvevőinek?

Honnan hova kell futniuk a Spartathlon verseny részvevőinek?

A legenda szerint a marathóni csata után egy hírvivő elfutott Athénba, majd ennyit mondott: „nenikékamen” és meghalt. Mit jelentett ez a szó?

Melyik futólegenda bukta váltóban elért olimpiai aranyérmét, miután társa, Nesta Carter doppingtesztje pozitív lett?

Melyik nem lehet versenyszám egy futóversenyen?

2021-ben Jarmila Kratochvílová atlétanő eredménye a legrégebben fennálló világcsúcs. Melyik évben állította be ezt a rekordot 800 méteren?

Hol található az egyes rajtrács egy kör futópályán?

Hányadik helyezésig tartották nyilván a versenyzők által elért eredményeket az ókori stadionfutásban?

Egészre kerekítve hány km/h óra volt Usain Bolt futóbajnok legnagyobb mért sebessége a 2009-es világbajnokságon, a 100 méteres síkfutáson?

Milyen sportmárkájú futócipő kapott kiemelt szerepet a Forrest Gump című filmben?

Milyen verseny a Vasa-futás?

Létezik-e antarktiszi maratoni futóverseny?

Melyik évben rendezték meg az első Londoni Maratont?

Melyik távon nem ért el kiemelkedő eredményt a finn csodafutó, Paavo Nurmi, akit minden idők legnagyobb olimpikonjának és atlétájának is tartanak?

Hány méteres távon űzik a legrövidebb hosszútávnak nevezett síkfutószámot?

Hány méteres távon űzik a leghosszabb rövidtávnak nevezett síkfutószámot?

Hány kilométert tesz meg az, aki hétfőtől vasárnapig minden nap lefut 10 szabadtéri stadion kört?

Melyik évben tartották meg az első bostoni maraton futóversenyt?

Ki volt az első a történelemben, aki 2 órán belüli idővel teljesítette a maratoni futótávot?

Hány perccel gyorsabban futotta le tűsarkú cipőben a maratont Christelle Doyhambehere 2019-ben, mint a korábbi Guinness-rekorder?

Melyik évben állította be Usain Bolt a 100 méteres futás világcsúcsát 9,58 másodpercre?

Hányszor szeli át a célvonalat a győztes a 10.000 méteres síkfutó versenyen egy 400 méteres körpályán?

Hány métert kell megtennie a futószámokban összesen egy tízpróba versenyzőnek?

Melyik városban rendezik meg az Oxigén Kupa futóversenyeket?