Játékosaink az elmúlt 24 órában 34437 kvízt fejtettek, 80 labirintust jártak be és 1718 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

 

Kezdőoldal » Fórumok » Felvetés a játékkészítőkhöz: A Kicsik Kupája

Felvetés a játékkészítőkhöz: A Kicsik Kupája


1 2
20. Adriatico (válaszként erre: 19. - Perzsacica)
jan. 29. 10:25
Nagyon jó az ötlet!!!!
21. Adriatico (válaszként erre: 19. - Perzsacica)
jan. 29. 12:58
Azt lehet tudni valahonnan, hogy a játék készítői felé hogyan/hova lehetne jelezni az új kupasorozat ötletét?
22. Perzsacica (válaszként erre: 21. - Adriatico)
jan. 29. 16:46
El szokták olvasni a fórumban megjelenteket és vagy válaszolnak rá vagy nem. De összességében előbb utóbb figyelembe veszik és intézkednek, ami vagy tetszik nekünk vagy nem.
23. Adriatico (válaszként erre: 22. - Perzsacica)
jan. 29. 16:52
OK, köszönöm, bízom benne, hogy kitalálnak egy másik sorozatot is ahol más is labdába rúghat.
24. Lysandra
jan. 31. 22:01
A teniszversenyek mintájára lehetne alkalmazni pl. a top játékosok esetében a kiemelést, így nem kerülhet szembe két nagyon eltérő szintű játékos az első néhány fordulóban, de kupát nyerni így sem lenne könnyebb, mert a "főtáblán" már jönnek az elit játékosok. Másik megoldás, hogy párhuzamosan több kupa is indulna a toplistás eredményeknek megfelelően beosztva a játékosokat (kombinálva a jó válasz arány és a tippelős százalékokat).
25. Adriatico (válaszként erre: 24. - Lysandra)
febr. 1. 15:40
Szia, köszönöm a meglátásodat, nekem a második megoldás jobban tetszik, a több "sávos" kuparendszer is jó megoldás lehet.
1 2