Játékosaink az elmúlt 24 órában 34596 kvízt fejtettek, 80 labirintust jártak be és 1738 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!
Üzenet a Kvízlabirintusnak
A mi csoportunkban vannak, akik 3 forduló alatt már 7 meccsnél járnak...
Sajnos nem én🙂
Gondolom programhiba...
Ez már tényleg durva, gondolom, beszámította a rendszer az induló napi gyakorlónak nevezett meccseket is.
Lehet, jobb lenne 2-3 napig szüneteltetni a versenyeket, amíg tényleg ki nem lesz tisztességesen javítva a program.
Kedves Kizlab!
Ma 8 órától reszt vettem a Kvízbárban, Bazsi is.
8,11kor lejátszotta ellenem a bajnoki meccset, úgy hogy a bárban is minden kérdésre válaszolt.
Ez hogyan lehetséges?
Valószínű 8 óra előtt megválaszolt egy kivételével minden kérdést a bajnokin. Az utolsót a kvízbárban két kérdés között.
Ha így volt, akkor az értelmét nem látom.
Ha nem így volt, a másik lehetőség...
azt sejtjük...
A kvízlab nyilván tudja a választ. Nem fogjuk megtudni azt gyanítom.
Amióta játszom - régóta -, próbálom megérteni annak a logikáját, hogy kit melyik csoportba sorolnak. D hülye lehetek a matekhoz, mrt nem bírom megérteni. Sokszor mondtam már, sokkal egyszerűbb lenn nem bűvészkedni, hanem valahény feljebb jut eggyel, valahány meg lejjebb eggyel. De ez az ugrabugrálás...
Bevallom, a 4. csoport 4. helyéről (61, 58, 57, 49 pont) bíztam benne, hogy feljebb jutok a 3. csoportba, mert úgy gondolom, ott lenne a helyem. A mindenható Kvízlab nem így gondolta, így megint motivációt vesztettem, pihenő üzemmódra kapcsolok, leszek is meg nem is.
Három kedves ismerősömmel is érdekes dolgok történtek. A 4. csoport győztese a 2. csoportba került, az 1. csoport kiesője meg a harmadikba. Ilyen egy sportban sincs, teljesen abszurd. Az 1. csoportból meg a 10. helyről kki lehet esni, érdekes. Ott 7 kieső, nálunk meg csak 3 feljutó. Üssenek agyon, ha értem. Max arrajó, amit el is ért: elment a kedvem az egésztől. Köszönöm, Kvízlab.