Játékosaink az elmúlt 24 órában 34437 kvízt fejtettek, 80 labirintust jártak be és 1718 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!
Kvízbár
820. Hjaniko
jan. 31. 21:59
Pesh és ciderman, gratulálok. Majdnem Pesh nyert, az utolsó percben nekem volt szerencsém.
821. Kék tulipán
jan. 31. 22:01
Én csak gondolatban nyertem, de talán egyszer nekem is sikerül:)
822. Perzsacica (válaszként erre: 821. - Kék tulipán)
jan. 31. 22:31
Legalább tudjuk, hogy kit takar a hat napja regisztrált új játékos. Ettől még szép a győzelem de szebb lett volna a korábbi néven.
823. Lavander (válaszként erre: 819. - Kék tulipán)
febr. 1. 18:03
Szia Kék tulipán! Ha jól értem, te nyerted meg Ciderman néven az egyik Kvízbárt? Ha igen, akkor miért nem Kék tulipán néven játszottál? Bocsánat, hogy kérdezgetek, csak nem értem, hogy ez miért jó.
824. Cinke
febr. 2. 11:28
Ahhoz azért nem kevés rosszindulat és ferde gondolkodás szükségeltetik, hogy ha valaki azt írja: „csak gondolatban nyertem”, azt úgy magyarázzuk, hogy nyert, csak nem a régi nevén.
825. Levilev (válaszként erre: 824. - Cinke)
febr. 2. 12:19
819 hozzászólásban ezen a néven megköszönte a gratulaciót.
Ha caak gondolatban nyersz nem csinálsz ilyesmit.
Itt inkabb az van, hogy aki győzött több néven is jatszik.
Nem ő az első aki ebbe belegabalyodik és elárulja magát.
826. Cinke (válaszként erre: 825. - Levilev)
febr. 2. 12:33
Ez esetben elnézést kérek, az utolsó oldalt olvasva elég furák voltak a reakciók az utolsó tulipános szövegbuborékra.
827. Viharvándor
ápr. 30. 09:31
Mr Bad Example, gratulálok a Kvízbár győzelmedhez!
828. Szuacica
ápr. 30. 10:26
Én is gratulálok!
829. MrBadExample (válaszként erre: 828. - Szuacica)
ápr. 30. 10:33
Köszönöm, szoros küzdelem volt!
830. Atecs
ápr. 30. 12:38
Én is gratulálok, szerintem mindketten megérdemlitek a győzelmet, ha az elmúlt egymás elleni mérkőzéseinkre viszagondolok. Szuacicának még délután összejöhet.
Jó Xtrabározást kívánok mindenkinek!
831. Sboszi (válaszként erre: 829. - MrBadExample)
ápr. 30. 14:12
Mikor a felnőttek óvodásokkal fociznak..
832. MrBadExample (válaszként erre: 831. - Sboszi)
ápr. 30. 15:57
Semmilyen szempontból nem érzem magam felnőttnek, legfeljebb nagycsoportosnak.
833. Sboszi (válaszként erre: 832. - MrBadExample)
ápr. 30. 16:00
👍
834. Nico
máj. 3. 21:58
05.05-én 22:00-kor kvízbár a tiszteletedre. Remélem, legalább ennek örülsz, mert direkt erre tartogattam.