Játékosaink az elmúlt 24 órában 34437 kvízt fejtettek, 80 labirintust jártak be és 1718 mérkőzést játszottak egymással.
Csatlakozz te is ehhez a közösséghez!

 

Kezdőoldal » Fórumok » Bemutatkozás

Bemutatkozás


1 2 3
40. Karamella
2022. márc. 4. 18:31

Íme a kvízlabirintus-beli álszemélyiségem:


Név: Karamella💙

Életkor: 16 év

Nem: nő

Haj: változó szín, általában levendula, fáradtrózsaszín vagy mentakék, halvány türkiz, hosszú, egyenes

Szem: kék

Tartozék: nyuszifül, 2 darab

Smink, kiegészítők: körömlakk, szemhéjtus, szempillaspirál, parfüm, karkötők

Kedvenc könyvek:

Elizabeth Lim: Ez hát a szerelem

Sarah Strohmeyer: Menő csajok klubja

Louise O'Neill: Örökké a tiéd

Sport: modern balett

Család: nővér

Kedvenc állat: nyúl

Kedvenc énekes: Ariana Grande

Kedvenc színek: lásd haj

Kinézet: 10/10

Mióta labirintusozok: '22. 03. 01.

41. Mária 54 (válaszként erre: 39. - Aprokavics)
2022. márc. 4. 18:47
De a kellemes percek tartanak itt bennünket.
42. Hjaniko
2022. ápr. 12. 22:08

Én már régebben regisztráltam ide, de tökéletesen elfeljtkeztem erről a helyről, mielőtt egyáltalán belejöttem volna a játákba. Éppen csak kóstolgatom még, de nagyon tetszik!

Magamról annyit, hogy könyvmoly vagyok és pici unokáim vannak. Imádtam a Kvízpartot, de oda valamiért már rég nem tudok belépni. A Honfoglalót is, de az meg már annyit változott! Hoxázom, tagja vagyok a Moly.hu oldalnak, szeretem a keresztrejtvényeket.

Ezt a klán dolgot sem értem még, de köszönöm, hogy hívtatok, remélem, nem okozok csalódást.

43. Jutas
2023. márc. 27. 10:25

Sziasztok!


F68 vagyok, Dunaújvárosban élek.

Szeretek itt lakni.

Azok csoportjába tartozom, akik szerettek dolgozni. Változatos volt a munkám.

3 gyermeket neveltünk a feleségemmel, de az unokák messze élnek. Büszke vagyok az utódainkra.

Eddig stratégiai játékokban játszottam, de egyre pénzigényesebbek lettek, abbahagytam.

Nemrég regeltem ide, és szeretek itt játszani. Nem zavar nagyon, ha vesztek, talán már megszoktam. Megyek tovább.


Néha elmegyek játékos találkozóra. Furcsa volt, hogy az először látott gyereksereg szakállas középkorúvá változott. Itt láttam egy őszhajú idős embert a szinpadon, aki a fiatal játékostársai közt ugrándozott, és legalább olyan jó volt észben is, mint okoska társai. Sajna én sose leszek ilyen jó, talán ha ti már kilencvenesek lesztek.

44. Phoenix (válaszként erre: 43. - Jutas)
2023. márc. 27. 11:24

Kedves Jutas!


Köszönjuk hogy megtiszteltél minket a bemutatkozásoddal!


Érezzd magad jól a Labirintus oldalán!

45. Pesh (válaszként erre: 43. - Jutas)
2023. márc. 27. 21:17

Üdv Jutas!


:)

46. Cserje (válaszként erre: 44. - Phoenix)
2023. márc. 28. 21:48
Üdv Jutás, én is dunaujvárosi vagyok, bár most átmenetileg, családi okokból nem ott tartózkodom. 2 éve vagyok nyugdijas. Élvezd a játékot, sok rétegű van, fedezd fel, és válaszd ki a számodra legérdwkesebbet.
47. Bazsi1128
2024. máj. 26. 02:16

sziasztok

Balázs vagyok,35 éves komárom esztergom megyéből

Sohasem tekintettem más versenyzőket a példaképemnek.

Mindig is saját magam akartam lenni.

Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok.

Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között.

Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned.

48. Manya29
2025. márc. 2. 16:44

Sziasztok ! Most láttam csak ezt a fórumot...Szívesen írok...1961-es nő vagyok, nem a legokosabb de imádom.

Már nyugdíjas vagyok, de nyugdíj mellett még dolgozom, így még hasznosnak tudom magam érezni.

Mindenkinek jó játékot!!!

49. Zs.né
2025. máj. 6. 10:44
Sziasztok Kviztársak. En egy 33 éves férjezett nő vagyok a Balatonról. Van egy 4 éves kisfiam.253 napja játszom itt a kvizlabirintusban. Nagyon szeretem és van pár játékos akivel megismerkedtem és nagyon szeretek velük játszani. És hozzá teszem nagyon szeretem a klánomat is. Remélem hogy még több embert megismerhetek a játék során. Mindenkinek jó játékot kívánok
50. Pesh (válaszként erre: 49. - Zs.né)
2025. máj. 6. 17:54

Üdv Zs.né!


Jó játékot!:)

51. Zs.né (válaszként erre: 50. - Pesh)
2025. máj. 8. 07:44
Köszönöm kedves Pesh. En is jó játékot kivánok.
1 2 3